Najbardziej kompletny aparat słuchowy firmy Phonak, jaki kiedykolwiek został wydany, jest już dostępny.

Technologia akumulatorów

Aparaty słuchowe Marvel wyposażone w potężną technologię wielokrotnego ładowania, są łatwe w obsłudze, szybko się ładują i pozwalają na cały dzień słuchania nawet przy streamingu. Aparaty słuchowe włączają się automatycznie po ich wyjęciu z ładowarki i wyłączają się po ich umieszczeniu w etui z ładowarką.

Łączność ze smartfonami, TV i innymi urządzeniami

Aparat słuchowy Phonak Audéo Marvel można połączyć bezpośrednio ze smartfonami z systemem iOS lub Android lub innymi urządzeniami z funkcją Bluetooth®. Urządzenie Phonak TV Connector to rozwiązanie typu Plug and Play pozwalające pacjentom oglądać ich ulubione filmy i programy telewizyjne. Pacjenci mogą korzystać z aparatów słuchowych Marvel do wykonywania połączeń bez użycia rąk, oglądania telewizji oraz słuchania muzyki, e-booków, podcastów i innych treści. Zawsze najlepiej oceniana jakość dźwięku podczas przesyłu strumieniowego⁴. To jakby użyć bezprzewodowych słuchawek — tylko lepiej. Aparaty słuchowe Marvel rozróżniają przekazywaną mowę i muzykę, by automatycznie dostosować ustawienia i zapewnić zoptymalizowaną jakość dźwięku.

KLUCZOWE CECHY PHONAK AUDEO MARVEL:

 1. Po pierwsze i najważniejsze – Autosense v3.0 z obustronną technologią przesyłania głosu dla wyjątkowej jakości dźwięku i lepszego słuchania w trudnych warunkach – Phonak Marvel M90 jest najbardziej zaawansowanym aparatem słuchowym firmy Phonak do tej pory (2019).
 2. Lepsze słuchanie muzyki – skomentowało to już wiele osób.
 3. Kompatybilny z „Roger” – największy rozwój mowy w hałasie. Przeczytaj o Phonak Roger tutaj
 4. Bezpośrednia łączność mobilna – z dowolnym telefonem Blueooth z transmisją obuuszną (tj. Oboje uszu)
 5. Dzwonienie w trybie głośnomówiącym – w przeciwieństwie do aparatów słuchowych dla iPhone’a, Phonak Audeo Marvel umożliwia odbieranie połączeń przez naciśnięcie przycisku na aparacie słuchowym, a mikrofon aparatu słuchowego odbiera Twój głos – dzięki czemu nie musisz odbierać telefonu, aby odbieranie połączeń telefonicznych.
 6. Text to talk – nowa funkcja za pośrednictwem aplikacji (myCall to Text), która konwertuje połączenia na żywo na tekst, dzięki czemu możesz śledzić połączenia w najbardziej wymagających środowiskach odsłuchowych. Obejrzyj wideo.
 7. Transmisja stacjonarna – zostanie opublikowana lista kompatybilnych telefonów – Siemens Gigasets powinien działać.
 8. Bezpośrednia łączność z telewizorem – za pomocą akcesorium Phonak TV Connector – dźwięk stereo wysokiej rozdzielczości w obu uszach.
 9. Bezpośredni pilot – za pośrednictwem aplikacji mobilnej myPhonak
 10. Akumulator – opcjonalny styl. Wykorzystuje wbudowany akumulator litowo-jonowy do szybkiego ładowania i długotrwałej wydajności. Model wielokrotnego ładowania jest nieco większy niż zwykłe modele akumulatorowe.

PHONAK AUDEO MARVEL JEST DOSTĘPNY W 4 POZIOMACH TECHNOLOGII:

 • Phonak Audeo M-90 – Premium: szeroka gama zaawansowanych funkcji. 20 kanałów częstotliwości
 • Phonak Audeo M-70 – Zaawansowany: ale mniej automatyki i skupienia mowy niż wyżej. 16 kanałów częstotliwości
 • Phonak Audeo M-50 – Standard: popularny wybór dla nieco mniej potrzebujących. 12 kanałów częstotliwości
 • Phonak Audeo M-30 – Zaawansowany cyfrowy aparat słuchowy klasy podstawowej zapewniający mniejszy budżet. 8 kanałów częstotliwości

 

FUNKCJE I POZIOMY MOŻLIWOŚCI

KOLORY